Sháníte mobilní toalety na stavbu, zahradu nebo třeba na kulturní akce a nelíbí se vám ošklivé plastové wc kabiny? Máme pro vás elegantní řešení, které je navíc cenově výhodné.

Mobilní WC pánské a dámské

Vyrábíme na zakázku montované dřevěné mobilní záchody, které zvenčí vypadají jako tradiční vesnická kadibudka. Vnitřek kadibudky však odpovídá moderním hygienickým standardům – součástí je nádoba na výkaly, pohodlné sklápěcí prkénko a u pánské verze i pisoár.

WC je vyrobeno z ocelové konstrukce a z impregnovaných OSB desek (pero-drážka). WC je možné dodat bez nádoby na výkaly (objem nádoby je 125 litrů) a lze jej tedy použít i jako klasické suché wc. Barva wc je plně podle přání zákazníka.

Oproti běžným mobilním toaletám má naše wc budka mnoho výhod:

 • Snadno lze rozebrat na jednotlivé díly a opět smontovat (práce dvou lidí na 15 minut), takže pro převoz není zapotřebí jeřáb ani nákladní automobil – ušetříte peníze za dopravu.
 • Vzhled je vkusný a mnohem lépe zapadne do většiny prostředí – klasické dřevěné kadibudky zkrátka mají svoje kouzlo. Krásně se hodí i jako zahradní wc.
 • Velká variabilita provedení – každá naše wc kabina je vyrobena na míru podle přání zákazníka. Lze přizpůsobit vzhled i materiály. Výsledný produkt tak ve vašem prostředí nebude působit jako pěst na oko.
 • Až o 50 % nižší cena než u klasických nevzhledných plastových mobilních wc-kabin.

Ceník

Varianta Cena komplet Cena bez nádoby
Dámské mobilní WC 19 225 Kč 17 990 Kč
Pánské mobilní WC 20 470 Kč 19 225 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Bězná dodací lhůta je 3 až 4 týdny.
Rádi vám zhotovíme cenovou kalkulaci na mobilní toalety jiných rozměrů a vlastností dle vašich požadavků.
Pošlete nám poptávku!

Mobilní záchod je možné pořídit i na splátky. Spolupracujeme s ověřeným a spolehlivým finančním poradcem, který vám (pokud si to budete přát) pomůže zajistit nejvýhodnější financování a ušetří vám starosti. V takovém případě vám nejprve zpracujeme cenovou nabídku a pak vás zkontaktujeme s poradcem, kterému sdělíte požadované parametry úvěru (např. kolik chcete zaplatit hned a kolik splácet, na jak dlouho si přejete splátky rozložit apod.). Poradce pak poptá různé finanční instituce, pomůže vám vybrat nejvýhodnější nabídku a také vám připraví potřebné dokumenty.

Výhody našich mobilních staveb:

 • Snadno se dají rozebrat a opět složit
 • Nízké náklady na převoz
  (bez jeřábu a nákladního automobilu)
 • Zakázková výroba na míru dle přání a potřeb zákazníka
 • Velký výběr doplňkových úprav
 • Kvalitní materiály
 • Montáž a doprava po celé ČR

Živé firmy.cz udělily společnosti Martin Houska ocenění Spolehlivá firma 2018

Živé firmy.cz udělily společnosti Martin Houska ocenění Spolehlivá firma 2017

Živé firmy.cz udělily společnosti Martin Houska ocenění Spolehlivá firma 2016

 

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Můžete se nám ozvat prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře, nebo využít některý z kontaktních údajů. Předem děkujeme za Váš zájem.