Vyrábíme na zakázku snadno rozebiratelné plechové sklady. Mohou posloužit například jako dočasný mobilní sklad pro uskladnění materiálů na stavbě, nebo jako stálý sklad zahradní techniky, apod.

Montovaný sklad s pozinkovaným opláštěním

Naše mobilní sklady jsou vyrobeny z ocelové konstrukce. Venkovní opláštění je provedeno z pozinkovaného trapézového barveného plechu. Podlaha je vyrobena z OSB desek tloušťky 18 mm.

Na základě domluvy se zákazníkem jsme schopni na míru přizpůsobit rozměry skladu, umístění a velikost dveří a další parametry. Venkovní opláštění lze provést v jiném barevném odstínu nebo plech nahradit dřevěným opláštěním (palubkami).

Námi vyrobený montovaný sklad má nespornou výhodu ve snadné rozebiratelnosti a díky tomu i levné přepravě.

Ceník:

Rozměry (D x Š x V) Cena
3 x 2,2 x 2,2 m 20 250 Kč
4 x 2,2 x 2,2 m 23 950 Kč
5 x 2,2 x 2,2 m 27 800 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Bězná dodací lhůta je 3 až 4 týdny.
Rádi vám zhotovíme cenovou kalkulaci na sklady jiných rozměrů a vlastností dle vašich požadavků.
Pošlete nám poptávku!

Montované sklady je možné pořídit i na splátky. Spolupracujeme s ověřeným a spolehlivým finančním poradcem, který vám (pokud si to budete přát) pomůže zajistit nejvýhodnější financování a ušetří vám starosti. V takovém případě vám nejprve zpracujeme cenovou nabídku a pak vás zkontaktujeme s poradcem, kterému sdělíte požadované parametry úvěru (např. kolik chcete zaplatit hned a kolik splácet, na jak dlouho si přejete splátky rozložit apod.). Poradce pak poptá různé finanční instituce, pomůže vám vybrat nejvýhodnější nabídku a také vám připraví potřebné dokumenty.

Výhody našich mobilních staveb:

  • Snadno se dají rozebrat a opět složit
  • Nízké náklady na převoz
    (bez jeřábu a nákladního automobilu)
  • Zakázková výroba na míru dle přání a potřeb zákazníka
  • Velký výběr doplňkových úprav
  • Kvalitní materiály
  • Montáž a doprava po celé ČR
 

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Můžete se nám ozvat prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře, nebo využít některý z kontaktních údajů. Předem děkujeme za Váš zájem.