Vyrábíme na zakázku snadno rozebiratelné montované stavební buňky.
Mohou posloužit jako mobilní kancelář, obytná buňka i jako unimo buňka.

Naše mobilní stavební buňka je vyrobena z ocelové konstrukce. Venkovní opláštění je provedeno z pozinkovaného trapézového barveného plechu. Vnitřní opláštění je z impregnovaných OSB desek (pero-drážka), stěny a strop z OSB desek tloušťky 12 mm + tepelné izolace tloušťky 6 cm.

Základní verze buňky je bez podlahy. Buňka může být opatřena podlahou, která je vyrobena z OSB desek tloušťky 18 mm. Podlahu montujeme na přání i v zateplené verzi.

V buňce může být zavedena elektřina – rozvaděč, zásuvka, dvojzásuvka, zářivka a přívodní zásuvka. Na přání zákazníka můžeme zajistit revizní protokol.

Rozměry buňky, umístění okna i dveří lze na základě domluvy se zákazníkem změnit. Venkovní opláštění lze provést v jiném barevném odstínu nebo plech nahradit dřevěným opláštěním (palubkami). Venkovní opláštění je možné provést též ve formě dřevěného roštu, na který se následně dá uchytit polystyren nebo vata a pokrýt barevnou omítkou (jedná se o tzv. tepelný systém, který se používá na běžných obytných domech).

Není problém zavést vodu a odpad. Také je možné spojit více kusů dohromady, podobně jako se spojují klasické nerozebiratelné obytné buňky, neboli unimo buňky.

Ceník:

Rozměry (D x Š x V) Základní cena buňky Podlaha Zateplená podlaha Elektroinstalace
3 x 2 x 2,5 m 36 000 Kč 3 608 Kč 5 983 Kč 5 250 Kč
4 x 2 x 2,5 m 43 108 Kč 4 085 Kč 6 628 Kč 5 895 Kč
5 x 2 x 2,5 m 49 558 Kč 4 765 Kč 7 990 Kč 6 627 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Bězná dodací lhůta je 3 až 4 týdny.
Rádi vám zhotovíme cenovou kalkulaci na buňky jiných rozměrů a vlastností dle vašich požadavků.
Pošlete nám poptávku!

Montované buňky je možné pořídit i na splátky. Spolupracujeme s ověřeným a spolehlivým finančním poradcem, který vám (pokud si to budete přát) pomůže zajistit nejvýhodnější financování a ušetří vám starosti. V takovém případě vám nejprve zpracujeme cenovou nabídku a pak vás zkontaktujeme s poradcem, kterému sdělíte požadované parametry úvěru (např. kolik chcete zaplatit hned a kolik splácet, na jak dlouho si přejete splátky rozložit apod.). Poradce pak poptá různé finanční instituce, pomůže vám vybrat nejvýhodnější nabídku a také vám připraví potřebné dokumenty.

Výhody našich mobilních staveb:

  • Snadno se dají rozebrat a opět složit
  • Nízké náklady na převoz
    (bez jeřábu a nákladního automobilu)
  • Zakázková výroba na míru dle přání a potřeb zákazníka
  • Velký výběr doplňkových úprav
  • Kvalitní materiály
  • Montáž a doprava po celé ČR
 

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Můžete se nám ozvat prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře, nebo využít některý z kontaktních údajů. Předem děkujeme za Váš zájem.